Huobi Primelist, UNB'yi listeleyecek

Huobi Global, altıncı Primelist etkinliğinde DeFi Projesi Unbound Finance'in token'ı UNB'yi listeleyeceğini duyurdu. Kullanıcılar 14 Aralık’tan itibaren Huobi Primelist’te yer alacak UNB varlıkları satın alabilecek.

Huobi Global, altıncı Primelist etkinliğinde DeFi Projesi Unbound Finance'in token'ı UNB'yi listeleyeceğini duyurdu. Kullanıcılar 14 Aralık’tan itibaren Huobi Primelist’te yer alacak UNB varlıkları satın alabilecek.
Dünyanın önde gelen dijital varlık borsalarından biri olan Huobi Global, altıncı Primelist etkinliğinde DeFi projesi Unbound Finance’in token’ı UNB'yi listeleyeceğini duyurdu. Merkeziyetsiz, zincirler arası bir likidite protokolü olan Unbound Finance, otomatik piyasa yapıcılardan (AMM) sağlanan likiditenin kilidini açarak bir sonraki “para legosu”nu inşa ediyor.

Unbound Finance, farklı blockchain’ler arasında merkeziyetsiz borsalarda sıkışıp kalan likiditenin kilidini açan ilk “Borçsuz Likidite Tedarik Sistemi”dir. Merkeziyetsiz borsalar, otomatik piyasa yapıcıları veya kullanıcıları işlem ücretleri ve ücretsiz tokenler karşılığında likidite sağlayıcıları olmaya teşvik eden özerk mekanizmalar tarafından desteklenir. Otomatik piyasa yapıcıların birbirinden ayrı tutulması ve birlikte çalışamaması nedeniyle işlem yapan kullanıcıların birden fazla protokol ve blockchain arasında fon dağıtması zorlaşır. Bu sorunu çözmek için, Unbound Finance, otomatik piyasa yapıcıların üzerine bir türev katmanı oluşturur ve likidite havuzu tokenlerini (LPT'ler) sıfır faizle teminat altına alır.

Benzer vizyonlara sahip projelerin birlikte geliştirilebileceği ve destekleyebileceği bir ekosistem oluşturma yolunda adımlar atmaya devam eden Huobi, altıncı Primelist etkinliğinde UNB almak isteyen kullanıcıları belirli bir süre HT (Huobi Token) tutmaya teşvik ediyor.

Huobi kullanıcıları 14 Aralık, saat 12.00 itibariyle Huobi Primelist etkinliği kapsamında UNB varlıkları satın alabilecekler. Etkinlikle ilgili daha fazla bilgi almak için https://www.huobi.com/tr-tr/topic/primelist/?code=UNB

Huobi Primelist etkinlikleriyle gerçekleşen token listelemeleri son birkaç haftadır yatırımcılar arasında oldukça popüler. Coinmarketcap verilerine göre, 7 Aralık saat 06:00 (Türkiye saati) itibariyle, Primelist tokenleri NGL (Gold Fever) ve BICO'nun (Biconomi) Huobi'deki günlük işlem hacimleri, diğer tüm büyük borsalar arasında ilk sırada yer aldı.

Risk Uyarısı: Dijital varlıklarla işlem yapmak aşırı fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek risk taşır. Lütfen tüm riskleri anladığınızdan emin olun ve işlem yapmadan önce bilinçli kararlar verin. Lütfen Risk Uyarısını okuyun: https://www.huobi.com/support/en-us/detail/360000188081.

Huobi Group Hakkında

Dünya lideri bir blockchain şirketi olan Huobi Group, temel blockchain teknolojisinde atılımlar yapmak ve blockchain teknolojisinin diğer endüstrilerle entegrasyonunu ilerletmek için 2013 yılında kuruldu. Huobi Group, ürünlerini ve hizmetlerini halka açık blockchainlere, dijital varlık alım-satım hizmetine, cüzdanlara, madencilik havuzlarına, özel yatırımlara, proje kuluçkalarına, dijital varlık araştırmalarına kadar birçok alanda genişletti. Huobi Group, blockchain sektöründeki 60’tan fazla üretime dönük ve satışa dönük şirkete yatırım yaparak küresel bir dijital ekonomi ekosistemi oluşturdu.

Unbound Finance Tanıtımı
Unbound Finance; Ethereum, Binance Smart chain, Polygon, Avalanche, Fantom, Arbitrum, Solana, HECO, KCC, Polkadot ve Harmony üzerindeki AMM'lerden şekillendirilebilir, DeFi'ye özgü türevlerden oluşan bir ekosistem oluşturan, merkezi olmayan bir zincirler arası likidite protokolüdür. Unbound, likidite havuzu tokenleri (LPT'ler) ile teminatlandırılmış sentetik varlıklar, birden fazla AMM'den çapraz türetilen yeni likidite havuzları, finansal araçlardan bileşik getiri ve geri iadelere kadar farklı blok zincirlerindeki çeşitli AMM'lerden likiditeyi açığa çıkarmak için bir ürün paketi sunacak.


Hibya Haber Ajansı

Okunma