Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-06-24 11:55:45

Başkan Altay: Hep birlikte yeniden büyük bir başarı hikayesi yazacağız

Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlana Kültür Merkezi’nde düzenlenen bayramlaşma programda konuşan Başkan Altay, Konya’nın huzur içerisinde bir bayram geçirmesini sağlayan tüm Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ çalışanlarına teşekkür etti.

Gazze’deki İsrail zulmünü hatırlatarak konuşmasına devam eden Başkan Altay, “İnşallah orada bir an önce ateşkesin sağlanması ve dünyanın gözü önünde insanlık tarihine önemli bir suç olarak geçecek İsrail zulmünün bir an önce sonlanmasını ve oradaki kardeşlerimizin de artık bayramlarını huzur içinde kutlamalarını temenni ediyor ve onlar için dua ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Altay, bayramları birlik, beraberlik ve kardeşliğin bir vesilesi olarak gördüklerini dile getirerek, “Konya’nın en büyük ailesi olarak bugün bir araya gelerek birlik beraberliğimize, kardeşliğimize tekrar vurgu yapıyoruz. Büyükşehir olarak yapmış olduğumuz her hizmette sizlerin çok büyük emekleri var.” dedi.

Yeni bir döneme başladıklarını bu dönemde Konya’nın sorumluluğunun diğer dönemlere göre çok daha fazla olduğunu vurgulayan Başkan Altay, “Onun için hep birlikte yeniden büyük bir başarı hikayesi yazmak zorundayız. Bunun için gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz, çaba sarf ediyoruz. Hepimizin Konya’ya bir borcu var.” şeklinde konuştu.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 hissearz.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.